WSBK Navarra - Nedělní závody ovládli Redding, Razgatlioglu a Rea

Neděle se ve španělském Navarru nesla ve znamení závodů. V SBK skončili na pódiu v obou případech stejní závodníci, jen si mírně prohodili pořadí. Zatímco zkrácené tkání vyhrál Scott Reding, odpolední závod ovládl Toprak Razgatlioglu. Na stupních vítězů pak stanul také Jonathan Rea. V supersportech si pak pro vítězství dojel Dominique Aegerter.

MS Superbike - Warm-Up

Ranní warm-up zajel nejlépe Scott Redding (Aruba.it Racing - Ducati), který zajel čas 1'36.903 sekundy. Navázal tak na své včerejší vítězství v prvním závodě, o která se pokusí i v dnešních kláních. Na druhé místo se zařadil Toprak Razgatlioglu (Pata Yamaha with Brixx WorldSBK), jenž na Brita ztratil 0,176 vteřiny, třetí pozice pak patří jeho týmovému kolegovi Andreovi Locatellimu. Čtvrtý nejrychlejší čas zajel Garrett Gerloff (GRT Yamaha WorldSBK Team), pátý pak Jonathanu Reovi (Kawasaki Racing Team WorldSBK), jenž si na své konto připsal kolo za 1'37.420. Michael Van der Mark (BMW Motorrad WorldSBK Team) v průběhu ranního warm-upu upadl, v konečném účtování mu patří desátá pozice.