Vostárek se v Silverstone k závodu nedostal

Silný a vytrvalý déšť zapříčinil zrušení závodu Mistrovství Evropy Superstock 600, který se měl konat o víkendu na britském okruhu Silverstone.

Vostárek se v Silverstone k závodu nedostal
Další závod evropského šampionátu třídy superstock 600 se měl odehrát na britském okruhu Silverstone. Na okruh, který leží severozápadně od Londýna, se vypravil i mladý závodník Patrik Vostárek, který v tomto šampionátu hájí barvy královéhradeckého Intermota. Patrik si během pátečních a sobotních kvalifikačních tréninků zajistil 14. pozici na startu plánovaného, nedělního závodu. Silný déšť, který se spustil již v sobotu večer a bez přestávky bičoval okruh Silverstone až do nedělního večera, vytvořil podél celé závodní tratě mnoho nebezpečných kaluží. Závody superbiků, supersportu i litrových superstocků byly kvůli těmto hlubokým kalužím zkráceny. Závod těch nejmladších jezdců, tedy závod třídy Superstock 600, pak byl zrušen úplně. Patrik Vostárek
V Silverstonu jsem byl poprvé. Je to technická a náročná trať, která neodpouští chyby. Postupně jsem se do ní zasvěcoval a získával dobrý pocit. Po kvalifikačních výkonech jsem se velmi těšil na závod a to i přestože bylo dlouho předem známo, že to bude na vodě. Povrch v Silverstone je výborný i na vodě, ale bohužel ne pod vodou, škoda! Příští závod nás čeká v italském Misanu, kde jsme sice také ještě nikdy nebyli, ale trať dostala nový povrch a navíc se pojede opačně, takže je vlastně nová pro všechny. Je to domovská trať našeho týmového kolegy Williama de Angelis, je to tedy pro náš tým druhý domácí závod.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist