Tým MIE Racing Honda Team prodloužil s Malajcem Syahrinem

Začátkem prosince tým MIE Racing Honda Team oficiálně oznámil podpis smlouvy s prvním jezdcem týmu, jímž je Brazilec Eric Granado. Dnes tým se sídlem v České republice potvrdil, že prodloužil smlouvu s malajským jezdcem Hafizhem Syahrinem. Jezdecká sestava pro sezonu WorldSBK 2023 je nyní kompletní.

Osmadvacetiletý Hafizh Syahrin absolvoval premiérovou sezonu jezdce MS superbiků loni, když spojil síly s týmem Midori Moriwaki, MIE Racing Honda Team. Celkem nasbíral deset bodů a obsadil třiadvacáté místo. „Jsem moc rád, že můžu v týmu MIE Racing Honda zůstat i v příští sezoně,” řekl Malajec. „Vím, že Midori (Moriwaki) dává dohromady silnější technický komplet pro rok 2023, zatímco já se soustředím na to, abych ze sebe vydal maximum, navázal na loňské zkušenosti a snažil se v každém závodě skončit na bodovaných pozicích. Mým hlavním cílem je být konkurenceschopnější a jsem připraven na tom tvrdě pracovat.”

Majitelka týmu Midori Moriwaki k prodloužení se Syahrinem dodala: „Jsem nesmírně potěšena, že můžu oznámit prodloužení smlouvy s Hafizhem, který s námi ve World Superbike debutoval a v průběhu sezony výkonnostně rostl. Myslím, že s Ericem (Granadem) vytvoří silnou a konkurenceschopnou dvojici a pomůže nám jak s rozvojem projektu Hondy v této třídě, tak s propagací šampionátu WSBK a motocyklového sportu v Jižní Americe a Asii, což jsou pro náš sport dva mimořádně strategické regiony.”

Informace o redaktorovi

Petr Czyž - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist