Tardozzi má zákaz vstupu do boxu BMW

To není bulvár vážení čtenáři, to je skutečnost. Hodně turbulentní je totiž konec sezóny v superbikovém továrním týmu BMW.

Tardozzi má zákaz vstupu do boxu BMW
Konec sezóny u továrního německého týmu BMW je jako na houpačce, jednou jsi nahoře a podruhé zase dole. Týmovému manažéru Davide Tardozzimu byla po Imole dána výpověď a dokonce dostal na finálový závod v Magny Cours zákaz vstupu do boxu svého současného týmu. A mechanici, tak ti zase chtějí stávkovat...

Důvodem je skutečnost, že pouze pět až šest jich má novou smlouvu na rok 2011, a jedná se především o zahraniční techniky. Těm je totiž vyčítáno vedením závodního oddělení, že nebyli dostatek času v práci a z tohoto důvodu jim má být zkrácena doposud nevyplacená mzda za poslední období. 


Z tohoto důvodu uvažují mechanici o stávce během finálového závodu v Magny Cours. Chtějí, aby bylo dodrženo, že závodní oddělení BMW jim vyplatí cash slíbenou a dohodnutou částku v plné výši, jinak nenastoupí do práce, respektive do Francie ani neodcestují.

Pikantní ale je, že jakmile se o tom dozvěděli oba současní piloti Troy Corser a Rubén Xaus, tak se solidárně postavili za své mechaniky s tím, že pokud nebude box plně obsazen obvyklým počtem specialistů, tak nenastoupí k tréninku.

Konečné rozhodnutí se dá očekávat v nejbližších hodinách. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist