Spuštěna tipovací soutěž WSBK 2016

Už tento víkend startuje v Austrálii Mistrovství světa FIM Superbike a FIM Supersport. Také letos pro Vás připravil server Motorkáři.cz ve spolupráci s partnery „Tipovací soutěž WSBK 2016“ o pohár pro vítěze a řadu hezkých a hodnotných cen. Letošní ročník je o to zajímavější, protože v superbikovém šampionátu závodí český jezdec Karel Abraham, jenž přichází z prostředí seriálu Grand Prix.

Spuštěna tipovací soutěž WSBK 2016

Sezona 2016 nabízí v MS Superbike také výraznější změnu harmonogramu závodního víkendu. Nyní už nebudete tipovat na výsledky nedělních dvou klání, protože první závod SBK se pojede už v sobotu odpoledne. Neděle odpoledne je pak dnem druhého závodu.

V podzáložce “Tipovačka“, která je standardní součástí menu nabídky jednotlivých motocyklových disciplín sekce SPORT, můžeme po jejím otevření vidět čtveřici partnerů tipovací soutěže, kteří pro nejlepší tipaře připraví zajímavé a hodnotné ceny. Následuje aktuální seznam jednotlivých závodů s možností přímého vložení vašich tipů a tabulka průběžného hodnocení jednotlivých tipujících.

Jak na to?

Po zaregistrování a přihlášení se do soutěže ve své administraci máte možnost tipovat výsledky na pořadí jednotlivých jezdců v cíli daných závodů. V případě mistrovství WSBK 2016 je možnost tipovat na oba závody, které se v daném kole jedou. Můžete tedy nastavit, a pozor, tady je změna, až pět tipů na pořadí a nemusí to být zákonitě jen pořadí 1-2-3-4-5.místo.

Vyhodnocení:

Vyhodnocení probíhá tak, že za shodu jsou 3 body, chyba o jednu pozici je za 2 body a chyba o dvě pozice je za 1 bod.

Příklad:

Tip na výsledek závodu: 1. Tom Sykes; 2. Jonathan Rea; 3. Michael VD Mark; 10. Josh Brookes; 12. Karel Abraham

Výsledek závodu: 1. Jonathan Rea; 3. Michael VD Mark; 5. Tom Sykes; 10. Josh Brookes; 11.Karel Abraham

Bodový zisk za tip je vypočten následovně – 0+2+3+3+2= 10 bodů

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist