Přestupová bomba: Neukirchner pojede Hondu v Ten Kate

Před několika okamžiky vybuchla přestupová bomba: německý jezdec Max Neukirchner pojede v roce 2010 šampionát WSBK za holandský tým Ten Kate.

Přestupová bomba: Neukirchner pojede Hondu v Ten Kate
Na základě skutečností, které se udály v minulých dnech, pojede německý jezdec Max Neukirchner v roce 2010 za nizozemský tým Ten Kate Honda a to jako týmový kolega Jonathana Reye. Smlouvu by měl, dnes už bývalý tovární jezdec Suzuki, podepsat začátkem příštího týdne.


A zde jsou důvody tohoto překvapivého obratu v celé situaci:  Teprve nyní vyšlo najevo, že 30. září týmový šéf Alstare Suzuki Francis Batta ukončil jednocestně Neukirchnerovu dvouletou smlouvu s týmem Alstare Suzuki z důvodů pochybností o jeho zdravotním stavu!

Neukirchner poté podstoupil několik lékařských vyšetření a výsledek byl zcela jasný: Max je úplně fit a jeho jízdě na oficiálních testech 27. a 28. října v Portimao tak nestojí nic v cestě. 

Tým Ten Kate Honda je od tohoto přestupu a především jezdecké perspektivy německého jezdce nadšen a také Honda Europa tento přestup uvítala. "Jednáme s Maxem a musíme ještě fixovat některé detaliy. Více nemohu momentálně říci, ale vše je na nejlepší cestě", potvrdil dnes večer tuto zprávu majitel týmu Ronald Ten Kate. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist