Pedercini Kawasaki s Bryanem Staringem

Superbikový tým Pedercini Kawasaki už oznámil svého druhého jezdce, zatím ale pouze pro úvodní závod sezóny 2011 na Phillip Islandu.

Pedercini Kawasaki s Bryanem Staringem
Australský jezdec Bryan Staring, aktuální mistr tohoto světadílu, měl původně začít letošní sezónu až v Evropě, neboť má smlouvu s týmem Pedercini Kawasaki na závody seriálu FIM Superstock 1000. Nyní ale dostal příležitost, pilotovat na domácím okruhu superbikový motocykl tohoto týmu, tedy jako týmová "2" vedle Itala Roberta Rolfa. Bude to jistě velmi zajímavé, neboť na domácí trati se tak střetnou superbikový mistr Austrálie 2009 Josh Waters (Yoshimura Suzuki) a Bryan Staring (mistr Austrálie 2010).

Italská stáj Pedercini Kawasaki tedy stále ještě hledá druhého pilota, v Sepangu jezdil druhý superbikový motocykl tohoto týmu Maďar Gabor Talmacsi, ovšem na svých webových stránkách jasně říká, že smlouvu s tímto týmem nepodepíše

"Ano, pojedu závody na Phillip Islandu", potvrzuje Bryan a dodává: "Nyní ještě musíme upřesnit několik detailů, ovšem v každém případě pojedu minimálně úvod v Austrálii".

Ostatně Bryan Staring testoval v Sepangu v minulých dnech, ovšem ne na superbikovém motocyklu, nýbrž na stockovém. 
Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist