Miller: Wild card pro Shane Turpina

Tradičně poslední pondělí v měsíci květnu se pojede další závod superbikového šampionátu na americkém okruhu Miller Motorsports Park nedaleko města Salt Lake City. A divokou kartu pro tento závod obdržel domácí jezdec Shane Turpin.

Miller: Wild card pro Shane Turpina
Start jediného Američana ve startovním poli Johna Hopkinse je sice stále nejistý, ale domácí fanoušci budou mít v každém případě přece jen komu fandit, neboť na startu bude LOKAL-MATADOR Shane Turpin z Salt Lake City, který pro tento závod obdržel wild card.

44-letý jezdec pojede s motocyklem Ducati 1198: "Je to pro mě velké vyznamenání, že jsem dostal příležitost zazávodit si na mé domácí trati. Zde jsem už objel nespočetné množství kol a znám ji opravdu perfektně", řekl zkušený Američan, který na okruhu Miller Motorsports Park pracuje jako instruktor Yamaha Champions Riding School.
Na tento závod se připravuje Turpin už hodně dlouho: "Od konce února zde testujeme a krůček po krůčku se také zlepšujeme. Chceme být na americký svátek "Memorial Day" připraveni co nejlépe".

Aby nebyl rozdíl ve výkonnosti Turpina a stabilních jezdců šampionátu WSBK příliš velký, tak se také v dílně jeho týmu pilně pracuje: "Jsme hrdi na to, že Shane obdržel wild card. Celý tým tvrdě pracuje a těšíme se na to, že se můžeme zúčastnit závodu mistrovství světa", řekl Brian Sharp z týmu Boulder Motor Sport.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist