Jezdci superbikového šampionátu se setkali v Praze s fanoušky

Mistrovství světa Superbiků dorazilo do České republiky. Autodrom Most si pro fanoušky připravil v Praze doprovodný program, v rámci kterého se na Náměstí Republiky mohli potkat a vyfotit s Alexem Lowesem, Michaelem Rubenem Rinaldim a českými jezdci v čele s Oliverem Königem.

Fanoušci superbikového šampionátu se mohli ve čtvrtek krátce před polednem setkat s Alexem Lowesem (Kawasaki Racing Team) a Michaelem Rubenem Rinaldim (Aruba.It Racing – Ducati), kteří se zúčastnili doprovodného programu Autodromu Most na Náměstí Republiky v Praze. Přítomní byli také čeští zástupci v čele s Oliverem Königem a Ondřejem Vostatkem.

Vedle vyfotografování se se závodníky si zájemci mohli prohlédnout vystavené závodní motocykly, kdo dorazil na místo, získal zároveň promokód k nákupu vstupenky za akční cenu 1000 korun.

Jak prozradil Michael Ruben Rinaldi, jeho cílem je dojet v Mostu na stupních vítězů. V co nejlepší výsledek doufá také Alex Lowes, který během rozhovoru připomněl také bratra Sama, jenž se minulý víkend oženil.

Program na autodromu odstartuje v pátek volnými tréninky. Během víkendu se návštěvníci mohou těšit na řadu doprovodných akcí a atrakcí, jako například vystoupení kaskadéra Martina Krátkého, návštěvu paddocku a procházku po pit lane. Chybět nebude ani autogramiáda závodníků.

Informace o redaktorovi

Andrea Štipčáková - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist