James Toseland si udržel vedení

I přes nevýrazný výkon zejména v prvním superbikovém závodě, si James Toseland udržel dostatečný náskok na své pronásledovatelé v honbě za světovým titulem.

James Toseland si udržel vedení
James Toseland, jezdec týmu HannSpree Ten Kate Honda, dokončil první superbikový závod na okruhu Lausitzring na devátém místě, když jeho boj výrazně ovlivnil problém se zadní pneumatikou. Ve druhém závodě Toseland prakticky celých 24 kol čelil ataku Troye Corsera, kterého nakonec udržel za svými zády, když cílem projel na čtvrté pozici. I nadále je Brit na čele šampionátu, kde má na Noriyuki Hagu náskok 41 bodů.
James Toseland (9. / 4. místo – Honda)
Byl to jeden z nejobtížnějších víkendů roku, zvláště pak po Brands Hatch. Vůbec nám nepomohla skutečnost, že prakticky celý víkend pršelo. Motocykl je zde docela citlivý, potřebovali jsme trochu času na suchu, abychom nastavili motorku. V prvním závodě jsem měl problém s přední pneumatikou – neměl jsem žádnou přilnavost. Do druhého závodu jsem použil stejnou pneumatiku a neměl jsem s ní problém. Skutečnosti, že mi chyběly informace, ovlivnily mou jízdu. Nemohl jsem jet tak rychle, jak bych potřeboval. Stačilo to pouze na čtvrtou pozici. Každopádně jsem ztratil nějaké body z mého náskoku, ale stále tam ještě nějaké jsou. Musím tedy ve Vallelunze bojovat, abych si náskok zase zvýšil.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist