Jakub Smrž začátkem června na BMW

Výborný český superbikový jezdec Jakub Smrž, jezdec italské stáje B&G Ducati, by měl dle zahraničních motocyklových médií testovat začátkem června v Mugellu tovární motocykl BMW.

Jakub Smrž začátkem června na BMW
Ptáte se jak je to možné, že Kubův současný tým B&G Ducati toto testování našemu jezdci umožní? Důvod je celkem prozaický a jednoduše vysvětlitelný:


Stáj pánů Borcianiho a Guandaliniho dala k tomuto testování svolení, neboť v roce 2011 by se celý tým chtěl objevit ve světovém šampionátu právě s motocykly BMW, místo současných Ducati. Proto je každý poznatek o tomto motocyklu důležitý a tak se Kuba Smrž už může těšit na svezení na tomto továrním motocyklu z Bavorska. 


Druhým důvodem tohoto testu je pak dle nizozemského webu Racesport.nl skutečnost, což řekl v rozhovoru pro tento server současný závodní manažér BMW Davide Tardozzi, že pokud by došlo k výměně jednoho ze současných stabilních jezdců - Corsera či Xause - tak na listině kandidátů na eventuální volné místo je jméno českého superbikera Jakuba Smrže úplně nahoře.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 13x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist