Druhý den testů Liberty Ducati

Na okruhu Guadix v Granadě nedaleko Sierry Nevady pokračovalo druhým dnem testování pražského týmu Liberty Ducati s jezdci Jakubem Smržem a Sylvainem Guintolim.

Druhý den testů Liberty Ducati
Velká spokojenost dnes panovala na španělském okruhu Guadix. Počasí se umoudřilo a tak oba jezdci týmu Liberty Ducati Racing najezdili opravdu hodně kilometrů. Zkoušela se různá nastavení a řešily se pouze drobné problémy. Ačkoliv účelem nebyly žádné rychlé časy, tak je určitě zajímavostí, že oba dva jezdci - Smrž a Guintoli - zajeli na 3,5 km dlouhém okruhu úplně shodné časy a sice 1.14 minuty.

"Dnes jsme za pěkného počasí ukončili testy v Guadixu a jsem velmi spokojen. Dnes jsem objel 62 kol a proti včerejšku udělal velký pokrok. Pracovali jsme především na elektronice, nastavení podvozku a také spojky. Už jsem si docela zvykl na pomalé zatáčky, které mně nikdy moc nešly a proto to bude obrovským plusem do sezóny. Tým opět odvedl skvělou práci a už se těším na oficiální testy do Portimaa", řekl po dnešním testovacím dni Jakub Smrž.


"Dnešek byl velmi dobrý. Zkoušeli jsme různá nastavení a snažil jsem se ještě lépe poznat svou novou motorku, což se mně také podařilo. Grip na okruhu sice nebyl nejlepší, ale aspoň jsem mohl poznat, jak se motocykl Ducati chová v takové situaci. Prostě dnes mě to opravdu bavilo", pochvaloval si dnešní testování vloni sedmý pilot MS superbiků Sylvain Guintoli.

A protože tým splnil plánované úkoly a dohnal včerejší kilometrovou ztrátu, tak se rozhodl český tým Liberty Ducati testování v Guadixu ukončit.

 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist