Camier infekčně onemocněl

Celý týden se britský tovární jezdec Aprilie Leon Camier potýkal s nemocí, která ale byla teprve včera večer v Austrálii diagnostikována. Jedná se u něho o "infekční mononukleózu", což pro sportovce není vůbec jednoduchá záležitost.

Camier infekčně onemocněl
Britský pilot Leon Camier bojoval už během testů s únavou a s nemocí, která byla nyní diagnostikována jako infekční mononukleóza. Tato nemoc je u sportovců dosti častá, neboť při náročném tréninku dochází k oslabení imunity a lidský organismus je pochopitelně k takové nemoci hodně náchylný. Camier skončil na testech Infrontu na předposledním místě, když za dva dny odtestoval pouhých 29 okruhů. V dnešní kvalifikaci pak obsadil až 16. místo se ztrátou 1,5 sekundy na Checu. 

"Je to hodně frustrující začít sezónu tímto způsobem. Ovšem i tak musím pokračovat ve svém jobu a to jsme teprve u prvních ze 13 závodů. Celý týden jsem se cítil opravdu nemocný, bylo mně špatně a točila se mně při testech hlava. A jelikož jsem nechtěl riskovat pád, tak jsem ani moc netestoval", řekl 24-letý tovární jezdec Aprilie a pokračoval: "Během dvou volných dnů jsem se snažil relaxovat a zkoušel jsem zjistit, o co vlastně jde. Nyní se musím koncentrovat na závodní víkend a pokusit se dosáhnout svých 100%. Chci ale definitivně o víkendu jet, ovšem musím to zkusit velmi opatrně".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist