Byrne: Jsme konkurence schopní

Velmi spokojený je po seznámení s novým týmem britský jezdec Shane Byrne.

Byrne: Jsme konkurence schopní
Britský jezdec Shane Byrne je přesvědčen, že v roce 2010 s týmem Althea bude lepší, než letos ve stáji Sterilgarda Ducati a to i přesto, že letošní sezónu dokončil celkově jako 8. a druhý nejlepší privátní jezdec. 

"Největší rozdíl bude, že mohu používat "Ride-by-wire-System. Když ho Troy Bayliss v roce 2008 jel poprvé, tak mně vykládal, že to je, jako by změnil motocykl", řekl britský jezdec. 


"Ačkoliv jsem byl v Misanu druhý, tak jsem nebyl úplně spokojený. Jako závodník chci vždy bojovat o vítězství a toho jsem nebyl letos schopen. Bylo mi od týmu slíbeno milion věcí, ale nic z toho se nestalo. Byl to pro všechny privátní týmy hodně špatný rok a já jsem nedostal během skoro žádné nové díly na motorku", hodnotí letošní sezónu tento zkušený pilot. 


Byrne dokonce uvažoval o návratu do BSB, ale nyní je rád, že to neudělal: "V tomto roce jsem se naučil, že se musí na motocyklu neustále pracovat a vylepšovat ho. A to i v přestávkách mezi jednotlivými jízdami".

Svůj nový tým "Team Althea Ducati" hodnotí Byrne v zásadě jako hodně seriozní a hned vysvětluje proč: "Kdyby to tak nebylo, tak by zde nepodepsal smlouvu Carlos Checa. Ten si jistě nechal podepsat a potvrdit nějaké garance. Já sám si do týmu vezmu nějaké své mechaniky z letoška, takže se pro mě zas tak moc nezmění. Nevím sice a nemohu odhadnout, jak blízko se budou naše motocykly podobat továrním, ale jsem si už teď jistý že budeme konkurence schopní". 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist