Kawasaki Intermoto Step před sezónou 2012

Při prvních letošních testech ve španělské Valencii, kterých se zúčastnil pouze Romain Lanusse, bylo potřeba hlavně odzkoušet motocykly.

Kawasaki Intermoto Step před sezónou 2012
Jednalo se opravdu o test komplexní funkčnosti motorek, elektroniky a pérování K-Tech. To se beze zbytku podařilo a motocykly by měly být připraveny na opravdu ostré testy v Austrálii 21.2. a 22.2. A potom už nová sezona a první závod 26.února na Phillip Island.
Josef Kubíček majitel týmu:
Věřím a vím, že celý tým v přechodu na Kawasaki udělal maximum, jedeme opravdu do plných a tento rok ani nebylo mnoho volna o vánocích. Doufám tedy, že ta práce se nám na prvních závodech odrazí. A nepojedeme zpět tak smutně jako loni.“
Petr Kubíček manager týmu: „Testování proběhlo dobře až na několik drobných problémů s
elektronikou Motec, které se díky firmě AvioRace podařilo vyřešit. A také bylo důležité, že se neupadlo a nasbírala se první potřebná data. Na dílně pak probíhali poslední dokončovací práce na obou strojích, jsou připravena dvě rezervní chassis. Pak ještě o víkendu design a v pondělí večer 6.2. se nakládalo.
Romain Lanusse: „Byl jsem hodně nedočkavý na první testy s opravdovým supersportem a doufám, že dopadly dobře. Našli jsme varianty v nastavení, které mi vyhovují a jsem spokojen a těším se na závody v Austrálii. Tento okruh neznám, ale doufám, že tým mi pomůže a snad i trochu Fabien, až se k nám v Austrálii připojí. Děkuji za dobrou práci všem v týmu a všem našim partnerům, že můžeme jet.“
Díky vám všem, co stojíte při nás.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist