Cílem Ondřeje Ježka je návrat do první desítky

Šampionát mistrovství světa supersportů se v tomto týdnu přesouvá z tropického podnebí Malajsie zpět do Evropy na Britské ostrovy. Ondřej Ježek se hodlá postavit nejen změně podnebí, ale také domácím Britům! “Jsem připravený bojovat!” vzkazuje český závodník.

Cílem Ondřeje Ježka je návrat do první desítky

Ztráta v Sepangu znamenala pro Ondru propad z deváté pozice průběžného pořadí na jedenáctou a je více než jasné, že si to žádá náležitou satisfakci! Dohnat bodovou ztrátu v předposledním závodu náročné jarní šňůry nebude úplně jednoduché, ale když už něco Ondra dělá, tak pořádně!

Šampionát Supersportů se přesouvá do britského hrabství Leicestershire na krásný, klasický okruh Donington Park. Anglie je proslulá svým deštivým počasím, ale po sprše a odloženém startu předchozího závodu alespoň Ondra ví, co může čekat.

„Připadám si jak natažený na pružinu,“ uvedl Ondřej Ježek. „Cestování na skok do Malajsie bylo náročné a nyní se opět vracíme do Evropy. Okruh v Doningtonu mám rád. Je to nádherný okruh svým profilem. Nikdy se mi zde sice nedařilo tak dobře jako například v Imole, nicméně letošní sezóna je ve všem jiná a já věřím, že i toto se prolomí.“

„O víkendu jsem si dobře potrénoval. Vynechal jsem sice motorku a sedl spíše na kolo, ale cítím se připraven poprat se o dobrý výsledek. V Malajsii jsme měli smůlu, když mě srazil v prvním kole závodu Kevin Wahr, a je tedy co dohánět! Celkové jedenácté místo je potřeba vylepšit a vrátit se zpět do nejlepší desítky, i když to bude mezi domácími Brity o něco těžší než obvykle.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist