Závod šampiónů za Daviese pojede Simeon, v sestavě je také Abraham

O nadcházejícím víkendu je pro všechny fandy značky Ducati velký svátek, protože na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu bude probíhat letošní ročník World Ducati Week (WDW) 2018. Akce je v termínu od 20. do 22.července a její součástí bude Závod šampiónů, kde je mezi dvanácti vybranými jezdci také český závodník Karel Abraham.

Závod šampiónů za Daviese pojede Simeon, v sestavě je také Abraham

Součástí třídenní akce WDW 2018 je Závod šampiónů, kde Ducati představí nový model Panigale V4 S v limitované edici. Tyto motorky budou v barvách jezdců, kteří s nimi pojedou závod a budou podobné barvám z jejich příslušných šampionátů MotoGP nebo WorldSBK. Na motorce bude jméno a startovní číslo jezdce, na palivové nádrži pak před startem jezdcův autogram.

Tuto jedinečnou edice třinácti strojů (12+ stroj Daviese) posléze Ducati vydraží na eBay ve veřejné dražbě. Pro fanoušky ideální šance získat motorku v barvách jezdce, jemuž fandí a navíc s certifikátem pravosti podepsaným přímo Claudio Domenicalim, šéfem Ducati Motor Holding. Veřejná aukce začíná 21.července v 18 hodin a končí 28.července v 18 hodin.

A kdo startuje v Závodu šampiónů? Andrea Dovizioso, Jorge Lorenzo, Danilo Petrucci, Jack Miller, Marco Melandri, Michael Rinaldi, Michele Pirro, Karel Abraham, Tito Rabat, Xavier Simeón, Xavi Forés a hvězda Troy Bayliss.

Měl startovat také Chaz Davies, jezdec tovární stáje Ducati WorldSBK, jenže Velšan si teď při tréninku na kole zlomil klíční kost a v závodě ho nahradí Xavier Simeon z MotoGP. Davies nicméně bude v Misanu přítomen na různých akcích s fanoušky a sponzory.

Závod šampiónů je v sobotu 21.července s termínem startu ve 13 hodin. Živě přenos vysílá SKY Sport Italia.

Autor článku obdržel prémii 8 Kč od 4 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist