Yamaha d´Antín před letošní sezónou

Tým Luise d´Antína se začíná připravovat na testování, které naznačí šance jenž tento tým bude mít v letošním seriálu MotoGP.

Yamaha d´Antín před letošní sezónou
Bývalí španělský jezdec a současný vlastník týmu Yamaha d´Anrtín hovořil o svých nejbližších plánech. Příští týden se má jeho tým s japonským pilotem Shinyou Nakanem zúčastnit testování na okruhu Jerez a poté koncem ledna na okruhu Valencia. Další zkouškou pro tým budou oficiální IRTA testy na okruzích Jerez, Estoril a Montmelo u Barcelony. V Barceloně by také měla proběhnou oficiální prezentace týmu pro rok 2003.
Další z nezbytných povinností přinesla změna jezdce. Luis d´Antín nyní hledá pro Nakana nové bydlení, tak aby tento jezdec bydlel blíže k centru týmového dění, tedy k hlavnímu městu Španělska Madridu. Po spojení oficiálního jezdce Yamahy, továrního motocyklu a vlastního týmu Luis d´Antín doufá, že jeho jezdec bude neustále mezi prvními pěti jezdci v cíly závodu. “Příští sezónu doufám, že tým získá nejlepší výsledek jaký kdy dosáhl, je to náš cíl“, říká sympatický vlastník týmu, který chce pomocí i právě takovéhoto počinu získat pro rok 2004 opět dvě místa ve startovním poli třídy MotoGP.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist