Waldmann opustil Harris WCM

Doslova jako šok zapůsobila dnešní zpráva ze španělské Barcelony, kde testuje tým Petera Clifforda Harris WCM - RALF WALDMANN opustil tento tým!!!!!!

První velkou ránu utrpěl v letošním roce tým Petera Clifforda, tedy britský Harris WCM, který nečekaně opustil veterán Ralf Waldmann.
Waldmann se tak rozhodl prý z důvodů, že v tak vysokém věku se již nedokáže přizpůsobit čtyřtaktnímu stroji. Ralf testoval motocykl Harris WCM na soukromých testech týmu minulý týden v britském Mallory Park a Rockinghamu. Nyní se tedy již k dalšímu testování, prvnímu mimo britské ostrovy, nedostavil. Peter Clifford ke svému jezdci Chrisu Burnsovi narychlo povolal svého přítele Nialla McKenzieho, který již v minulosti několikrát vypomohl týmu Petera Clifforda.
"Ralf mi řekl, že je to dobrý motocykl a dobrý tým, ale že bychom potřebovali lepšího jezdce, který nám pomůže ve vývoji stroje", říkal dnes při testování v Montmelo Peter Clifford. "Jeli jsme do Mallory, ale tam pršelo. Ralf v Mallory havaroval. Pak jsme jeli do Rockinghamu, ale tam byla část okruhu uzavřená, zbytek se hodil tak pro motocykly 125 ccm. Vypadá to, že jdeme ze smůly do smůly, ale důležité je, že jsme stále tady. Niall mi vypomohl i v minulosti a nyní je rád, že může přiložit ruku k dílu, než najdeme nového stálého jezdce.
Peter Clifford odmítl prozradit jméno nové alternativy, ale vše směřuje k dalšímu německému pilotu Alexanderu Hofmannovi.

Informace o redaktorovi

Motorkáři.cz - (Odebírat články autora)
Petr Štola - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist