Výstava MOTOCYKL 2005

Za necelý měsíc se pro širokou veřejnost opět otevřou brány výstaviště v Holešovicích v Praze, kde budou představeny motocyklové novinky roku 2005 pro český trh. Je tu výstava Motocykl.

Výstava MOTOCYKL 2005
Výstava se již tradičně uskuteční jak v celém Průmyslovém paláci, v Křižíkových pavilonech C, D a E, tak i na volné ploše. V Křižíkově pavilonu E je umístěna prodejní část. Kromě oficiálních výrobců motocyklových značek, příslušenství a oblečení vás na výstavě poprvé uvítá také stánek serveru Motorkáři.cz, který bude umístěn v levém křídle Průmyslového paláce. Budeme rádi, když nás přijdete navštívit a osobně se seznámit se službami, které náš portál provozuje. Na stánku budete moci samozřejmě využít on-line připojení na náš server. Na výstavě nebudou chybět také doprovodné akce jako půjčování skútrů, ukázka trialů, exhibiční a předváděcí jízdy a autogramiády.
Na našem stánku se můžete těšit na autogramiádu Igora Kalába, Tomáše Mikšovského a Michala Javůrka. Tomu je server racing.motorkari.cz mediálním partnerem. Michalův motocykl Suzuki GSX-R 1000 K3 si můžete prohlédnout na našem stánku. V pátek a v sobotu vám bude Michal Javůrek připraven zodpovědět také vaše dotazy. Odkazy na TZ: Tisková zpráva serveru Motorkáři.cz Press release Motorkari.cz
Jaké novinky můžeme na výstavě vidět? Aprilia Pegaso 650 Strada BMW K1200S Honda FMX 650 Kawasaki Z 750S KTM RC8 Moto Guzzi Breva 1100 MZ 1000SF Suzuki Intruder M800 Yamaha MT 01 Většinu novinek pro rok 2005 jsme pro vás nafotili a popsali již na výstavě Intermot v Mnichově. Právě v březnu v Praze budou oficiálně představeny pro český trh. Odkazy na minulé výstavy: Speciální příloha k výstavě Motocykl 2004 Reportáž výstava Motocykl 2003 Reportáž výstava Motocykl 2002 Reportáž výstava Motocykl 2001 Užitečné odkazy: Oficiální stránky výstavy Motocykl Datum konání pro veřejnost: 10.3. - 13.3. 2005 Otevírací doba výstavy: čtvrtek - pátek 10:00 - 21:00 hodin sobota 10:00 - 20:00 hodin neděle 10:00 - 17:00 hodin Vstupné: 120,- Kč Jak se dostat na výstaviště: Na motorce nebo autem Z jihu a východu to je jednoduché:
po D1 a dál po magistrále POŘÁD ROVNĚ okolo Václaváku, pak přejedete řeku, další 1 km stále rovně až k železničnímu přejezdu, tam silnice zahýbá doprava, vy se dáte malinko vlevo (podél prodejny A-Spirit - Aprilia-Guzi-Yamaha) a po 100m jste na křižovatce u parkoviště Výstaviště. Ze severu: přijedete po Teplické dálnici a jedete stále rovně na centrum. Až přejedete řeku, sjeďte doprava a pokračujte ještě cca 500m podél kolejí tramvaje a jste na výstavišti. Ze západu: od Plzně - jeďte podle ukazatelů na centrum, až se dostanete na magistrálu a dále podle pokynů v prvním odstavci (Z jihu a východu). Jde to i kratší cestou přes Letnou, ale tu si raději nastudujte z mapy. Jinak (Autobus/vlak/MHD) Pokud vám jede vlak až na nádraží Holešovice, máte vyhráno, jinak po příjezdu do Prahy sedněte na metro a dopravte se do stanice Nádraží Holešovice (konečná stanice trasy C), kde můžete využít toho, že v Praze platí jízdenky i na přestupy, a sednout na tramvaj 5, 12, 14, 15 nebo 17 a popojet jednu stanici přímo před vstupní bránu výstaviště, nebo ten kilometr popojít pěšky podle uvedené mapky. Parkování Motorky: přímo před vstupem na výstaviště (pozor, nehlídané), nebo na placeném hlídaném parkovišti před sportovní halou - motorka se vždycky vejde. Auta: placené hlídané parkoviště před sportovní halou. Ale dá se slušně zaparkovat i v okolních ulicích, jen pozor na zákazy stání.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist