Ve Valencii pokračovaly testy

Ve španělské Valencii pokračovaly dnes testy týmu Ducati Fila, který zde zkoušel nový stroj Ducati 999.

Ve Valencii pokračovaly testy
Na okruhu Ricardo Torma v Cheste u Valencie pokračovalo dnes testování továrního týmu Ducati Fila jenž zde zkoušel se svým jezdcem Rubenem Xausem svůj nový stroj Ducati 999. Xaus dnes opět za špatného a především chladného počasí (vzduch 10 °C a asfalt 13 °) absolvoval celkem 71 okruhů, při kterých dokázal zajet jedno kolo nejrychleji za 1:35,3 min. a tedy naprosto stejně jako při včerejším prvním dni testování. Stejně jako včera, tak i dnes se Xaus zaměřil především na testování přední pneumatiky.
"Poslední dva dny nebylo zrovna nejlepší počasí", komentoval podmínky Ruben Xaus. "Ztratili jsme dost času, ale dokázali jsme se dostat na úroveň loňského závodu. I když motocykl 999 je ještě nový, stejně se s ním cítím opravdu dobře. Motocykl je rychlý a nyní jsme nalezli i některé vhodné přední pneumatiky. Již se těším na další testy na tomto okruhu."
Již zmíněných testu, které se na tomto okruhu uskuteční ve dnech 12. - 23. února, se zúčastní již i Neil Hodgson jenž nyní podstupuje rehabilitaci po své operaci zraněného zápěstí.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist