V Austrálii závodí Jack Miller, druhý trénink ASBK vyhrál

Australan Jack Miller, tovární jezdec Ducati MotoGP, dostal od svého zaměstnavatele svolení k tomu, aby jako jezdec na divokou kartu absolvoval závěrečný podnik mi-bike Motorcycle Insurance Australian Superbike Championship (ASBK), který je na programu o nadcházejícím víkendu na dráze Bend Motorsport Parku.

Jack Miller startuje v sedle Ducati Panigale V4 R s plnou tovární elektronikou. Před víkendem v Bend Motorsport Parku uvedl: „Chci se bavit, ale dám do toho všechno.“ Což také dokázal hned v pátek, když byl ve druhém tréninku superbiků asbk7_21_p09.pdf nejrychlejší. Miller nastavil čas 1'52,331 sekundy a byl jen o sedm tisícin rychlejší než druhý v pořadí Arthur Sissis (Yamaha), jehož si dobře pamatujeme z MS silničních motocyklů.

Kombinace časů FP1-FP2-FP3

Známé jméno je v tabulce časů na páté pozici, Joshua Hook (Honda), Millerův dobrý kamarád nebo osmý Oliver Bayliss (Ducati), který bude příští rok jezdcem WorldSSP. Na seznamu je také Anthony West (Yamaha), který byl třináctý a je to jezdec FIM EWC, kde závodí se slovenským týmem Maco Racing.

Na oficiálních stránkách mi-bike Motorcycle Insurance Australian Superbike Championship je možné sledovat přenosy živě. Časomíra - ZDE  Výsledky - ZDE

Startovní listina - entry-list_asbk-round-7_the_bend_motorsport_park_asbkrd7_v1.pdf

Informace o redaktorovi

Petr Czyž - (Odebírat články autora)

Autor článku obdržel prémii 3 Kč od 1 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist