Testy Yamahy v Austrálii (1)

Tovární týmy Yamahy testovaly na okruhu Phillip Island. Dnes jim však nepřálo počasí a tak nepadaly žádné rekordy.

Testy Yamahy v Austrálii (1)
Dnes začala továrna Yamaha další z předsezónních testů, když své zastavení opět směřovala na australský okruh Phillip Island, kde zahájila třídenní testování. První den však přinesl smutek do očí všech přítomných aktérů, kteří si museli nejprve navyknout na mokrý okruh, který oschl až k odpolední části testování.
Malý počet kol absolvovali oba jezdci týmu Gauloises Fortuna Yamaha, když Valentino Rossi zajel pouze 14 kol s nejlepším časem 1:32,10, zatímco Carlos Checa absolvoval kol 22 s nejlepším časem 1:34,30. O několik kol více absolvovali jezdci týmu Fortuna Gauloises Yamaha TECH3, když Marco Melandri dokázal objet 49 kol s top časem 1:34,34 a Norick Abe 35 kol s nejlepším časem 1:35,27.
Všichni čtyři jezdci si v tiskové zprávě továrního týmu Yamahy postěžovali na špatné počasí, kvůli kterému nebyli schopní nejen zajet standardní počet kilometrů, ale ani zvládnout práci na nastaveních svých motocyklů. Celá čtveřice se již těší na zítřejší část testů, která by již měla přinést opět klasickou testovací práci.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist