Tamadovi by mohl Sachsenring sedět

Japonský jezdec Makoto Tamada přirovnává okruh Sachsenring ke svému oblíbenému okruhu v Sugo, kde stabilně porážel nejlepší jezdce WSBK v čele s Baylissem a Edwardsem.

Tamadovi by mohl Sachsenring sedět
Nováček šampionátu MotoGP Makoto Tamada přirovnává německý okruh Sachsenring ke svému oblíbenému okruhu v Sugo, kde v minulosti dokázal při závodech World Superbike porážet i takové hvězdy jako bezesporu jsou Troy Bayliss a Colin Edwards včetně Noriyuki Hagy. Tamada v letošní sezóně již několikrát naznačil, že je vynikající jezdec, který se rychle orientuje na neznámých okruzích, výborně jel ve španělském Jerezu, nezapomenutelné je jeho čtvrté místo v italském Mugellu. Na tyto výsledky by Tamada na členitém okruhu chtěl navázat.
"Můj tým mi řekl, že ten okruh je trochu těsný, tak jako v Sugo," usmívá se jezdec továrny Bridgestone. "Po Doningtonu jsem trávil dva dny testováním v Brně. Pomáhal mi tam v testování pneumatik Shinichi Itoh, společně jsme našli několik dobrých kombinací. Několik předních pneumatik bylo obzvlášť působivých a tak je použiji na Sachsenringu v trénincích."
Japonský jezdec v současné době žijící v Itálii také prozradil svůj plán na volný čtvrtek, tedy den před zahájením Grand Prix. "Budu hrát za fotbalové družstvo MotoGP fotbal proti německým hvězdám. Bude to zajímavé."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist