Soutěžte s námi!

První z letošních soutěží se právě rozbíhá. V lednu budeme soutěžit o barevný nástěnný kalendář pro rok 2003 s motivem Moto Grand Prix. Neváhejte a zúčastněte se!!!

Obdržel jsem pět zajímavých nástěnných kalendářů (pro letošní rok) s motivem Grand Prix. Je v něm 12 překrásných fotografií například Maxe, Kennyho, Daijira, Regise a dalších. Jeden si nechám, jeden putuje k synovci a o tři si zahrajeme. V každém z následujících tří měsíců jeden z vás získá tento barevný kalendář na svou zeď (pozor - jedná se o britský výrobek a proto je kalendář v angličtině).
V měsíci lednu soutěžíme o první kus. Kdo ho chcete získat, stačí když uděláte jediné - správně odpovíte na tři otázky a své odpovědi zašlete nejpozději do 31. ledna 2003 prostřednictvím vyplněného formuláře. V případě většího počtu správných odpovědí bude vylosován jeden šťastlivec, který první ze tří kalendářů získá do svého držení. Pokud nikdo správně neodpoví, budeme v únoru hrát o dva kalendáře. A nyní již tři otázky, které se týkají mého posledního článku, tedy šampionátu AMA Superbike (v únoru se podíváme asi na Endurance a v březnu ... : První otázka:
Letos bychom se mohli dočkat návratu jedné legendy. Již na konci sezóny 2002 se hovořilo o opětovném vstupu Scotta Russela do šampionátu AMA Superbike či snad dokonce do World Superbike. První otázkou bych se chtěl tedy zaměřit na tohoto jezdce.
Víte ve kterém roce se stal Scott Russell "Nováčkem roku" v seriálu AMA Superbike? Chcete li, tak ve kterém roce získal Scott Russel cenu "Rookie of the Year" v šampionátu AMA Superbike? Druhá otázka:
Novodobá historie závodů AMA Superbike sahá do roku 1976. Moje otázka tedy zní -
Kdo se stal prvním vítězem celkového pořadí AMA Superbike (v roce 1976) a na jakém stroji absolvoval šampionát? POZOR: nutno napsat celé jméno jezdce a značku motocyklu! Třetí otázka:
V posledních letech má naše malá zemička v závodech AMA SBK také své malé zastoupení v podobě dnes již zřejmě Američana Vincenta Haskovce, který však pochází pochopitelně z naší země. Otázka tedy nemůže být jiná než -
Kde a kdy se narodil Vincent Haskovec (Haškovec) Tak to by byly slibované tři otázky na měsíc leden. Vaąe odpovědi očekávám pouze ve vyplněném soutězním formuláři nebo také emailem racing@motorkari.cz V případě větąího počtu správných odpovědí bude vylosován jeden stastlivec, který první ze tří kalendářů získá do svého drzení.
Otázky naleznete také pod odkazem SOUTĚŽ v levém menu. Tak a teď již zalovte ve své paměti!

Informace o redaktorovi

Motorkáři.cz - (Odebírat články autora)
Petr Štola - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist