Ruben Xaus o Catalunyi

Španělský jezdec Ruben Xaus a jeho reakce těsně po posledním závodě MotoGP, který se konal na okruhu Catalunya u Barcelony.

Ruben Xaus o Catalunyi
Španělský Vicemistr Světa třídy Superbike z loňskéhop roku – Ruben Xaus, nastoupil do své domácí Grand Prix s velkým odhodláním dosáhnout na výborný výsledek, kterým by se prezentoval před svým hlavním sponzorem, domácí naftařskou společností Repsol. Svůj srdnatý boj dovedl do úspěšného konce, když po velmi dobrém výsledku ve zkráceném mugellském závodě dokázal zopakovat i v Catalunyi místo mezi prvními deseti jezdci v cíli. Ruben Xaus skončil v posledním závodě MotoGP na výborném šestém místě.
“Měl jsem dobrý start a dost dlouho jsem vydržel ve vedoucí skupině,“ hodnotil Xaus svůj výkon ihned po závodě v Catalunyi. “Jsem ještě nováček a tak se snažim soustředit na učení. Mohl jsem bojovat o páté místo, ale myslím si, že šesté místo je také dobré. Co nyní potřebuji, je dokončovat závody a získávat body. Skončit mezi prvními deseti je dobrý výsledek a proto šesté místo je výborné. Vždy sice chcete více, ale jsem s tím spokojený. Než jsem vstoupil do tohoto šampionátu, tak byl můj způsob závodění – buď zvítězit nebo skončit v nemocnici, chtěl jsem si motocykl zasloužit. Nyní se vše za pomoci lidí okolo mne změnilo, jezdím mezi nejlepšími jezdci světa.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist