Rekonstrukce v Laguna Sece

Na okruhu Laguna Seca probíhá rekonstrukce jejíž první fáze byla ukončená a dnes zpřístupněná široké motoristické veřejnosti.

Rekonstrukce v Laguna Sece
Okruh Mazda Raceway Laguna Seca u kalifornského Monterey zažije dnes v nočních hodinách našeho času velkou slávu (v 16:00 tamního času). Na okruhu se budou otevírat nově postavené boxy, které jsou první částí rozsáhlé rekonstrukce tohoto překrásného okruhu jenž po dokončení kompletní přestavby má splňovat veškeré evropské požadavky pro závody automobilů a motocyklu. Jednou by se například na tomto okruhu mohla opět konat Velká Cena USA v závodech silničních motocyklů. Okruh vlastní Sportovní automobilová závodní asociace Montereyského Poloostrova (SCRAMP) a to již od jeho založení v roce 1957.
Dnes bude otevřená jedna z hlavních budov s deseti dvoj-boxy, dále kuchyň a dámské i pánské záchody. Všichni fanoušci, kteří přijdou navštívit okruh, budou mít vstupné zdarma (resp. dobrovolné). Jako zpestření pro návštěvníky bude po okruhu jezdit (a zároveň testovat) Doug Chandler s Hondou CBR 600RR svého nového týmu NO Limit Motorsports.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist