Radek Rous by se rád posunul výš

Třetí závod seriálu Mistrovství Německa silničních motocyklů čeká o nadcházejícím víkendu kralického závodníka Radomila Rouse. Jezdec znojemského Klub racing teamu se představí se svým supersportem Yamaha R6 na okruhu EuroSpeedway Lausitz.

Radek Rous by se rád posunul výš
Osmadvacetiletý Radek Rous je po odjetých dvou závodech seriálu na devátém místě, přičemž na šesté místo Francouze Sebastiena Disse ztrácí pouhý bod. „Bylo by velmi příjemné znovu zabodovat a posunout se v absolutním pořadí výš. Uvidíme ale, jak mi okruh sedne,“ tvrdil den před odjezdem jezdec, který pojede na Lausitzringu vůbec poprvé. „Bude to znovu o sbírání zkušeností a informací o okruhu.“
Radek Rous letos kromě německého šampionátu IDM jezdí se svým šestistovkovým supersportem seriál mistrovství Evropy a občas by se mohl objevit také v domácím šampionátu.
Průběžné pořadí IDM Mezinárodního mistrovství Německa: 1. Arne Tode (50 bodů, Německo), 2. Rigo Richter (40, Německo), 3. Sven Ahnendorp (29, Holandsko), 4. Tage Solberg (24, Norsko), 5. Roman Raschle (20, Švýcarsko), 6. Sebastien Diss (16, Francie), 7. Jeco Günther (16, Německo), 8. Max Weymann (15, Německo), 9. Radomil Rous (15, Česká republika), 10. Timo Gieseler (10, Německo).

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist