Proton KR

Tým Kennyho Robertse sr. získal jeden mistrovský bod, může být s tímto někdo spokojený?

Proton KR
Nobuatsu Aoki (15. místo)
Na konci jsem jel velmi usilovně, věřil jsem, že mohu dosáhnout výsledek. Jsem šťastný, že jsem skončil na bodech. Oba moje motocykly měly poruchu motoru, která se objevila také v ranním Warm Upu. Pro závod jsem si proto vzal Kurtisův náhradní motocykl. Motor byl dobrý, jen jsme těsně před závodem pozměnili nastavení. Stejně se to nechovalo jako můj motocykl. Po startu bylo něco s přední pneumatikou, i když byla stejná, kterou obvykle používám. Po polovině závodu se hodně opotřebovala. Předek mi často podkluzoval, dost jsem z toho byl vystrašený. Ovšem přede mnou někdo jel a já se tedy soustředil na to, abych se k němu přiblížil a pokusil se ho předjet. Neustále jsem se ho snažil dojet. Když ubylo palivo, ovladatelnost byla lepší, mohl jsem tedy jet ještě více agresivněji. Nakonec jsem byl šestnáctý, pak přede mnou zastavil Lavilla a já byl na bodech, na patnáctém místě. Musím poděkovat Kurtisovi a Kennymu, že mě nechali použít jeho motocykl.
Kurtis Roberts (nedokončil závod - porucha)
Spojka od začátku nepracovala, nebylo nic, co bych proti tomu mohl udělat. Páčka se dostávala volně až k řidítku a až pak začala pracovat. Bylo to nebezpečné zejména při podřazování. Je to problém, který musíme překonat a vyřešit.
Kenny Roberts sr. (majitel týmu Proton KR)
Nobu měl problémy s prokluzem jeho přední pneumatiky, myslím si, že jsme si možná vybrali příliš měkkou separaci. Je to jeden z problémů, který máme a na kterém pracujeme závod za závodem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist