Proton KR

Nobuatsu Aoki zaznamenal pro tým Kennyho Robertse sr. další mistrovské body, zatímco mladý Kurtis Roberts skončil po několika kolech s klínem plným benzínu.

Proton KR
Nobuatsu Aoki (13. místo)
První, suchá část závodu byla velmi těžká. Použil jsem novou zadní pneumatiku Dunlop. V prvních třech nebo čtyřech kolech to bylo dobré a já byl schopen následovat Aprilii Jeremy McWilliamse docela snadno. Myslel jsem si, že je vše v pořádku, ale pak se vše stalo velmi těžko zvladatelné. Abych udržel krok, bojoval jsem jak nejlépe dovedu. Pro druhý závod jsem si vybral měkčí hladkou pneumatiku, které pracovala dobře. Poté, co okruh více vyschl, jsem ztratil několik pozicí. Preferoval bych, aby nepřestalo pršet. Jedna část okruhu byla mokrá všichni tam jezdili opatrně, ve druhé části se hladké pneumatiky dobře zahřívaly a poskytovaly výhodu. Neměl jsem žádné velké problémy s motorem a tak jsem se mohl věnovat přípravě motocyklu. Doufám, že příští víkend to půjde také takto.
Kurtis Roberts (nedokončil pro poruchu)
Od startu jsem měl problémy. Prosakovala moje palivová nádrž a prokluzovala spojka. Jel jsem dost pomalu a nakonec zastavil po pár kolech.
Kenny Roberts sr. (vlastník týmu Proton KR)
Víme co potřebujeme udělat, aby se zlepšil motocykl i pneumatiky. Ve skutečnosti jsme tento víkend i přes několik problémů, které měl Kurtis, učinili pokrok. Potřebujeme jít neustále stejnou cestou.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist