Před Michalem Bursou je poslední závod roku 2005

První listopadový víkend proběhne ve znamení posledního závodu této sezóny, Michal Bursa do Valencie jede v roli manažera týmu. Do sedla motocyklu BMW usedne opět Miloš Čihák.

Před Michalem Bursou je poslední závod roku 2005
Motocyklový závodník Michal Bursa se připravuje na poslední závod této sezóny. Stejně jako v případě britského Donnington Parku, tak i tentokrát ve španělské Valencii, absolvuje Michal závod v roli manažera týmu, když do sedla motocykl BMW K 1200R usedne opět nadějný jezdec Miloš Čihák. Důvod tohoto rozhodnutí je stejný jako v případě Donningtonu, tedy nedoléčené zranění malíčku.
Michal Bursa
"Již jsem myslel, že to bude s mým zraněným prstem v pořádku, ale poslední vyšetření ukázaly, že malíček stále není úplně zahojený. Poškození vazů se tedy nakonec ukázalo jako velmi vážné a ve své podstatě mě stálo celou letošní sezónu. Chtěl jsem, aby motorka jela i v posledním závodě a tak jsem se spojil s Milošem Čihákem, který na ní startoval již v Anglii. Miloš je velmi nadějný jezdec, který má kariéru teprve před sebou. Došlo ke vzájemné dohodě a ve Valencii pojede on. Já cestuji do Španělska v roli manažera týmu, z této pozice bych chtěl k našim cílům říci pouze to, že bude důležité dobře zvládnout kvalifikaci a v ní dobře nastavit motocykl. Trať ve Valencii je velmi náročná, vedle dlouhé, cílové rovinky se jinak skládá pouze ze samých zatáček a je tedy velmi členitá. Bude důležité stroj připravit na tento náročný profil. Pro Miloše je to opět zcela nový okruh a tak si cíle nemůžeme klást nijak vysoko. Rozhodně však chceme přivést ještě lepší výsledek jak z Anglie a pokud by se k tomu podařilo získat nějaký bod, bylo by to jen dobré."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist