Pódium třídy 125 a 250 ccm

Ohlasy trojice nejlepších po závodech dvoutaktních kubatur na francouzkém okruhu Le Mans.

Pódium třídy 125 a 250 ccm
125 ccm:
Andrea Dovizioso Jsem velmi, velmi šťastný. Předjel jsem Roberta v polovině posledního kola, i když jsem věděl, že mě může opět předjet v poslední zatáčce. Nicméně jsem udělal v poslední zatáčce chybu, ale to mi asi pomohlo, Roberto mě nedokázal předjet.
Roberto Locatelli Díval jsem se dvě nebo tři kola před cílem na Andrea a žádal ho, zda by nechtěl jet jako první. On dopředu nechtěl a tak jsem se snažil jet velmi usilovně. Andrea mě stejně v posledním kole předjel. Snažil jsem se ho předjet v poslední zatáčce, ale nebylo to možné. Andrea udělal malou chybu, kterou se dostal do mojí stopy.
Jorge LorenzoNebylo možné zůstat s prvními dvěma jezdci, protože Roberto ihned nasadil velmi rychlé tempo. Jejich motocykly jsou trochu lepší než ten můj, ale jsem stejně velmi šťastný.
250 ccm:
Daniel Pedrosa Byl to velký závod, a protože byl tak dlouhý, byl i velmi těžký. Mohl jsem jet svým rytmem, jsem spokojený. Motocykl byl dobrý, rychlý a proto díky celému týmu. Je fantastické být zde znovu, být na pódiu opět po mém pádu v Jerezu, a to jen v mém třetím závodě dvěstěpadesátek. Jsem opravdu šťastný, děkuji všem.
Randy De Puniet Pokusil jsem se následovat Daniho, ale po pěti nebo šesti kolech to bylo nemožné. Myslím, že jsem měl malý problém s přilnavostí, ale nevím proč. Dokončil jsem na druhém místě, potřetí na druhém místě v této sezóně. Vedu šampionát a to není tak špatné. Doufám, že v Mugellu budu moci vyhrát.
Toni Elías Měl jsem díky Portově havárii trochu štěstí, ale třetí místo je pro mě velmi dobré. Musel jsem své třetí místo hodně bránit, zvláště před Aoyamou. Měl jsem v tréninku mnoho problémů a i proto je tento výsledek dobrý. Pokusím se však vylepšit nastavení motocyklu, aby lépe vyhovoval mému stylu. Z třetího místa jsem velmi šťastný.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist