Nový redaktor sekce Sport

Po dlouhých deseti letech práce redaktora Jiřího Mikšíka, přišel čas na změnu, a proto bych vám nyní chtěl představit nového redaktora sekce Sport.

Nový redaktor sekce Sport
Jiří Mikšík (Bosso) pro web Motorkáři.cz začal psát již od roku 2003 a potom s přestávkou pokračoval až do roku 2013. Je to tedy dlouhých 10 let, kdy vás denně informoval o novinkách z motosportu, hlavně z MotoGP a WSBK. Přišel ale čas na změnu a já bych nyní chtěl představit nového redaktora, který bude pokračovat v psaní článků z motosportu a doplní tak sportovní tým redaktorů.

Petr Czyž
pro vás již připravuje reportáže a další články z MotoGP a bude se dále věnovat i ostatním šampionátům. Na úkor některých zahraničních novinek se chystáme více věnovat domácím podnikům, stejně tak chceme dát více prostoru enduru, crossu a supermotu. Připravuje se také nový design sekce Sport, který by měl nabídnout lepší rozložení článků, přehledné tabulky, termíny závodů, tipovačku atd.

Jirkovi bych chtěl za to neskutečné množství napsaných článků poděkovat a popřát vše nejlepší v jeho další práci.

Všechny tiskové zprávy týmů, případně vaše reportáže, články, fotky ze závodů je možné posílat na nový email sportovní redakce: sport@motorkari.cz přímo redaktorovi Petrovi Czyžovi.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist