Nové kolo Tipovačky

V pořadí třetí kolo tipovací soutěže je zaměřené především na australské kolo WSBK.

Nové kolo Tipovačky
Na australském okruhu Phillip Island pokračuje světový šampionát WSBK. Tipujte tedy vítěze sobotního superbikového SUPERPOLE, ale i vítěze obou závodů třídy Superbike. Dále tipujte vítěze závodu třídy Supersport. V Austrálii by se měl představit také náš Jiří Mrkývka, tipujte tedy jeho přesné umístnění v nedělních závodech třídy Superbike.
Na britském okruhu Silverstone začne v neděli další ročník národního šampionátu Velké Británie. Tipujte tedy vítěze obou závodů třídy Superbike i vítěze závodu třídy Supersport. Pro nápovědu se můžete podívat na oficiální startovní listinu britských Superbiků a Supersportu. K nahlédnutí: ZDE. SPECIÁL: Opět si dáme jednu speciální otázku, a protože je na vašich kontech již několik bodů z úvodních dvou kol, bude to otázka "sázející". Vsaďte libovolný počet bodů na jednoduchou otázku: Dokáže Régis Laconi v Austrálii zvítězit alespoň v jednom ze závodu třídy Superbike? Své odpovědi označte ANO nebo NE (příklad - Speciál: NE) a udejte počet vámi vsazených bodů (vždy však maximálně do výše vašeho aktuálního bodového stavu). Nezapomeňte, že v téhle otázce své body vsázíte a tedy pokud odpovíte správně, bude vám příslušný počet bodů přičten na vaše konto, pokud však odpovíte špatně, bude vám vámi vsazený počet bodů odečten z vašeho bodového konta.
Jedna změna oproti loňskému roku - vsadit můžete maximálně jednou, nelze tedy opětovně po vsazení upravovat výši vaší sázky (v sázkových kancelářích také nemůžete nejdříve vsadit a posléze přesvědčovat pracovníky sázkové kanceláře, že jste si vaší sázku rozmysleli).
Aktuální pořadí tipovačky a stav vašich kont naleznete: ZDE.
Závěrem ještě upozornění na ukončení tipovačky. Zatímco na britské mistrovství můžete tipovat až do soboty 27. března 10:00 hodin, na WSBK a WSS můžete tipovat pouze do pátku 26. března do 2:00 hodin.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist