Na okruhu Valencia se opět testovalo

Na španělském okruhu Valencia se opět testovalo. O víkendu zde jizdil mimo jiných také tým NCR Ducati se svými černými stroji Ducati 998RS.

Na okruhu Valencia se opět testovalo
Na okruhu v Cheste u Valencie se v sobotu opět testovalo, když si své dostaveníčko na okruhu dali například i členové superbikového týmu NCR Ducati. Jezdci týmu pracovali na nastavení motocyklů Ducati 998RS se závodními pneumatikami.
Régis Laconi dokázal odjezdit 48 kol během kterých zajel nejrychlejší čas v hodnotě 1:36,3. "Byl to bezpochyby dobrý den", říkal Laconi na sobotní testování. "Ráno bylo velmi chladno, odpoledne se podmínky zlepšily, ale teplota asfaltu nedosáhla nejlepší hranici. V takovýchto podmínkách je dosažený čas opravdu dobrý. Byl to velmi důležitý test, který nám nyní řekne, kolik času budu muset ještě strávit testováním motocyklu abych si byl na něm zcela jistý. Je jasné, že jednodenní testování není zrovna dobré, na kvalitní test potřebujete alespoň celý víkend."
Druhý jezdec týmu David Garcia dokončil celkem 40 okruhů behem kterých zajel nejrychlejší čas v hodnotě 1:38,4. "I když neměla přední pneumatika na chladné vozovce dobrou přilnavost, cítil jsem se dnes na motocyklu celkem dobře", říkal Garcia po testování. "Odpoledne jsem pracoval několik kol s Régisem a to vypadalo opravdu dobře. Měl jsem na svém motocyklu nový výfuk a vypadalo to, že mám lepší zrychlení. Jsem si jistý, že s více testováním budu připravený na můj debut za měsíc na tomto okruhu."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist