Kato bude bojovat

V jednom týmu je výborný vodník a naopak jezdec, který na vodě neumí. Řeč je o týmu Telefonica MoviStar Honda a o jezdcích Gibernauovi a Katovi.

Kato bude bojovat
Španělský jezdec Sete Gibernau potvrdil, že na mokrém asfaltu patří mezi nejlepší jezdci této třídy, když po šestém místě ve včerejší kvalifikaci dnes dokázal na mokru obsadit druhou pozici s náskokem více jak čtyři sekundy na třetího Aokiho. "Bylo to poprvé co jsem jezdil letos na mokrém povrchu a hned jsem měl dobrý pocit na motocyklu", hodnotí španělský jezdec svůj výkon.
Déšť v zítřejším závodě by tak mohl přinést pro Gibernaua nečekané umístnění vysoko ve výsledkové listině. "Počasí mi dnes nepomohlo, ale zítra začínám ze druhé řady a jsem připravený bojovat."
Naproti tomu Španělův kolega Daijiro Kato z Japonska je znám, že na mokrém asfaltu nepředvádí oslnivé výsledky, přesto je Kato po úspěchu na tomto okruhu v závodech třídy 250 ccm nebo v osmihodinovém vytrvaleckém závodě připravený konečně uspět i ve třídě MotoGP. "Byl to těžký den", říká Kato smutně. "Znovu jsem měl problém s nalezením správného nastavení a s pneumatikami. Znamenalo to, že jsem prostál množství času v boxech. Jezdit v mokru je stále můj slabý bod, ale zítra budu odvádět maximum abych zajel dobrý závod. Udělám vše abych postupoval kupředu, obzvláště pokud nebude pršet."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist