Kaláb testuje v Cartageně

Brněnský jezdec Igor Kaláb testuje se svým novým týmem na španělském okruhu Cartagena. Zprávy ze španělska hovoří o tom, že jeho časy jsou lepší než časy obou jezdců AJO Motorsport - Lukáše Peška a Robbina Harmse.

Kaláb testuje v Cartageně
Igor Kaláb odletěl v úterý se svým novým týmem RZT REPSOL RACING na jeden a půl týdenní testování do Španělska. První část testování probíhá na okruhu Cartagena, ve druhé části se přesune na okruh Almeria. V tuto chvíli již absolvuje třetí testovací den. Ve středu absolvoval Igor Kaláb 30 kol při kterých se věnoval především prvnímu seznámení s novým motocyklem, ve čtvrtek přidal dalších deset kol a tak jich na závěr dne měl na svém kontě 40 s nejrychlejším dosaženým časem 1:41,3. Dnes Iga najezdil další várku testovacích kilometrů. V Cartageně však celý den silně pršelo a tak se čas pochopitelně nezlepšil (dnes 1:54,0)
Igor Kaláb:
Postupně si zvykám na nové tlumiče WP i na jiný průběh výkonu motocyklu. Zatím používáme pneumatiky Bridgestoune, ke kterým nemám takovou důvěru jako k Dunlopům, na kterých bych byl zřejmě tak o 1s rychlejší. Tým se postupně chystá odzkoušet další novou technologii a speciální letošní kity, se kterými absolvuji tuto sezónu. Včera jsem zajel asi při 10 stupních 1:41,3, dnes to kvůli dešti nešlo. Motorka je výborná. Jsem s dosaženým časem spokojený, je lepší dokonce i než tady má Lukáš Pešek a Robbin Harms z AJO Motorsport. Zítra se přesouváme do Almerie.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist