IRTA testy - Catalunya (6)

Prší a prší. V dopolední části IRTA testů v Catalunyi pouze čtyři jezdci vyzkoušeli prozatím mokrou trať.AKTUALIZOVÁNO

IRTA testy - Catalunya (6)
Zima a déšť provázejí dnešní den oficiálních IRTA testů na okruhu Catalunya v Montmeló u Barcelony. V dopolední části vyjeli do mokra pouze čtyři jezdci, zatímco ostatní se schovávají v útrobách svých boxů. Z těchto čtyřech jezdců byl nejrychlejší Shinichi Itoh (2:10,283), který absolvoval pouze sedm kol. Za Hondou Shinichi Itoha se vydal Nobuatsu Aoki, který během svých tří měřených kol zajel čas 2:24,742. Třetím jezdcem byl testovací pilot Ducati Vittoriano Guareschi, který společně s Lorisem Capirossim vyzkoušeli okruh a ihned se opět vrátili do svých boxů.
Zatímco tedy prší a nejezdí se (od 14:00 hod. je opět otevřená trať, ale po hodině stále žádný z jezdců nevyjel), předala se alespoň putovní cena pro Mistr Světa třídy MotoGP. Valentino Rossi novou, třicetikilovou cenu převzal na ceremonii, která se na okruhu Catalunya konala ve 13:30 hodin.
Dnes by se mělo testovat do 18:00 hodin. Pokračování je zítra, třetím a závěrečným dnem testů na okruhu Catalunya. Zatímco však ještě včera byla předpověď na neděli optimistická, dnes je již předpovídán déšť i na neděli a tak je pravděpodobné již dnes, že nejrychlejším jezdcem prvních IRTA testů zůstane brazilec Alex Barros na továrním motocyklu Honda RC 211V. AKTUALIZOVÁNO
Do odpolední části sobotních IRTA testů třídy MotoGP nastoupilo prozatím pouze sedm jezdců, ze kterých byl zatím nejrychlejší Noric Abe na motocyklu Yamaha, který jedno mokré kolo zajel za 2:05,004. Trochu se mu časově přiblížil Shinichi Itoh (Honda), jenž je na druhém místě s časem 2:06,453. Ostatní jezdci již ztrácí devět a více sekund. Tyto jezdce si tedy alespoň vyjmenujme: třetí je zatím Alex Hofmann, čtvrtý Shinya Nakano (oba Kawasaki), pátý Vittorio Guareschi (Ducati), šestý Gregorio Lavilla (Suzuki) a prozatím poslední, sedmý Marco Melandri (Yamaha).
Protože v tuto chvíli zbývá do konce dnešní části testování 50 minut, nepředpokládám, že by se ještě někdo podíval na okruh. Zřejmě se jedná o konečné pořadí dnešní části. Doplňte si tedy ještě na osmém místě Nobuatsu Aokiho a na devátém Lorise Capirossiho. Víc jezdců zřejmě dnes nenastoupí. Pokud se ještě někdo vydá na okruh, dozvíte se to pochopitelně další aktualizací tohoto článku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist