GP MotoGP - 2. kvalifikace

Valentino Rossi nakonec opět vítězem kvalifikace na závod třídy MotoGP.

GP MotoGP - 2. kvalifikace
Valentino Rossi se raduje z dalšího vítězství v kvalifikaci, když dnes časem 1:49,038 pokořil všechny své soupeře. Druhé místo dnes obsadil další Ital Loris Capirossi (+0,302), když dokázal odsunout na třetí místo španělského jezdce Sete Gibernaua (+0,770), který měl v posledním kole pád. Sete naštěstí zůstal po tomto pádě nezraněn a tak bude zítra jistě patřit mezi favority závodu třídy MotoGP. První řadu doplní včerejší vítěz Max Biaggi (+0,838), který dnes nedokázal vylepšit svůj včerejší výkon.
Do druhé řady se po zlepšeném výkonu postaví Troy Bayliss společně s japonským jezdcem Shinyou Nakanem, americkým mladíkem Nicky Haydenem a dalším Japoncem Tohru Ukawou.
Třetí řadu naopak vytvoří opět japonský jezdec Makoto Tamada, dále Carlos Checa, domácí Alex Barros, který stejně jako Biaggi nenašel dnes recept na zlepšení svého včerejšího výkonu. Posledním ve třetí řadě bude Colin Edwards na továrním stroji Aprilia.
Nejlepší stroj Kawasaki opět pilotoval Garry McCoy, který dnes klesl na třinácté místo, přesto se v podání tohoto jezdce jedná o nejlepší kvalifikaci letošní sezóny. Nejlepší stroj Proton sedlá na sedmnáctém místě Nobuatsu Aoki, nejlepší stroj Suzuki dovezl do cíle kvalifikace i přes svůj ošklivý pád John Hopkins (18. místo) a nejlepší stroj Harris WCM stejně jako včera David De Gea (23. místo).
Závod třídy MotoGP má start zítra v 19:00 a TV Eurosport ho vysílá opět v přímém přenosu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist