GP Austrálie 125 - 2. kvalifikace

Stefano Perugini zvítězil v kvalifikaci na Grand Prix Austrálie třídy 125 ccm.

GP Austrálie 125 - 2. kvalifikace
Skvěle si s bojem o nejlepší čas poradila dvojice Stefano Perugini - Alex De Angelis, která společnou jízdou vytěžila nejlepší postavení na startu zítřejšího závodu, když absolutně nejrychlejším jezdcem kvalifikace třídy 125 ccm se stal ziskem nového rekordu 1:37,342 Stefano Perugini. Druhý skončil nakonec Alex De Angelis, který na Itala ztratil pouze 0,113 sekundy.
V posledních minutách kvalifikace se vytvořila velmi silná skupina, která jela pouze několik metrů za již zmíněnou dvojicí, a právě z této dvojice se udělalo několik zajímavých výsledků, když většina z jezdců této skupiny získala během posledního kola pozice v prvních třech řadách. Takto se například dostal Mika Kallio s továrním strojem KTM na třetí místo kvalifikace (+0,302) nebo Casey Stoner na čtvrté (+0,445).
Naopak zlepšení svých časů dnes nepředvedli včerejší hvězdy Jorge Lorenzo a Héctor Barbera, což zapříčinilo jejich propad výsledkovou listinou. Lorenzo nakonec odstartuje z páté pozice a Barbera ze šesté. Na sedmou pozici se dostal již v polovině dnešní kvalifikace skvěle jezdící Mirko Giansanti, kterého následují jeho krajan Andrea Dovizioso a Němec Steve Jenkner. Desítku nejlepších doplnil Lucio Cecchinello.
Náš tým se dnes prezentoval v podobě Švýcara Thomase Lüthiho dvanáctým místem, když po svém posledním kole byl mladý jezdec dvě sekundy i na sedmém místě.

Kompletní výsledky kvalifikace naleznete v sekci VÝSLEDKY.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist