GP 125 - 1. kvalifikace

Na portugalském okruhu Estoril začali kvalifikační boje. Jako první si provizorní Pole Position zajistil Alex de Angelis ze San Marina.

GP 125 - 1. kvalifikace
Alex de Angelis ze San Marina zvítězil v první kvalifikaci na jedenáctý závod třídy 125 ccm, když zajel jedno kolo za 1:47,081 minuty a na druhé místo tak odsunul vedoucího jezdce šampionátu Daniela Pedrosu (+0,055). Do jedné desetiny se ještě vešel i třetí v pořadí, italský jezdec Stefano Perugini, který zaostal o pouhých 0,096 sekundy. Provizorní první řadu poté se ztrátou 0,192 sekundy doplnil překvapivě mladý Simone Corsi z Itálie.
Druhá řada by po dnešní části kvalifikace byla vytvořená z Gino Borsoie, Steve Jenknera, Gabora Talmacsiho a Jorge Lorenza. Do třetí by se postavili Andrea Dovizioso, Lucio Cecchinello, Marco Simoncelli a Arnaud Vincent.
Švýcarský jezdec Thomas Lüthi získal za čas 1:48,262 (+1,181) devatenácté místo.
O vyrovnané kvalifikaci svědčí i fakt, že celkem sedm jezdců se vešlo do půl sekundy, patnáct do jedné sekundy a ve dvou sekundách jich je dokonce rovných 25 ! Aktuální výsledky z Estorilu naleznete v sekci VÝSLEDKY.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist