FUKI Racing Team Sidecar CZ končí

Svou závodní činnost ukončil jediný český tým, který v posledních letech zasáhl do všech významných soutěží sidecárů.

FUKI Racing Team Sidecar CZ končí
Oznamujeme široké motoristické veřejnosti, že FUKI RACING TEAM SIDECAR CZ ukončil svoji činnost. Důvodem jsou mnohé okolnosti, které nás dovedly k takovému rozhodnutí, které již nelze před blížící sezonou změnit. Jedná se o přípravu finančně velmi náročné techniky a rovněž prostředky spojené s přímými náklady na závody. Navíc, letošní seriál mistrovství světa začíná nezvykle brzy, v březnu a to v Austrálii, což opravdu nedokážeme zvládnout.
Po dobu závodění v naší disciplíně jsme se snažili najít své nástupce, které bychom na základě našich těžce získaných zkušeností vyprovodili až do mistrovství světa, ale všichni potenciální zájemci byli zaskočeni obtížností a již v samém začátku to vzdali. Je to obrovská škoda, jelikož v disciplíně sidecar je velká příležitost dosáhnout významných výsledků, i v té nejvyšší soutěži. Tímto již neuvidíte českou vlajku, kterou malá skupina kamarádů Tomáš Foukal , Jiří Pertlíček, Marek Michal a Michal Kafka , hrdě i na velkých závodech vztyčovala.
Všem, kteří nám od roku 2002 pomáhali při historickém vykročení české posádky na mezinárodní , evropskou a světovou scénu opravdu děkujeme a vážíme si jejich důvěry. Domníváme se, že naše maximální úsilí dosáhnout co nejlepších výsledků bylo zřetelným poděkováním za jejich výpomoc.
PS. I nadále budou v činnosti naše stránky, kde se dozvíte, jak aktivně budeme trávit čas, a čím se budeme zabývat.
Jako třeba:
že si fyzicky připravený Jirka "PERTLOV" Pertlíček na zimní období a na ledovou plochou dráhu asi letos moc nezajezdí a tak bude dokonale připraven, pod vedením trenéra Havlíka, na motokrosovou sezonu. Tomáš “DOKTOR“ Foukal zůstane věrný okruhovým závodům, tentokrát však na čtyřech kolech a ve spojení se svým bratrem Martinem. Manager Marek “Mára“ Michal bude také svou přítomností obšťastňovat automobilové závody, buď v roli testovacího jezdce, kde použije své zkušenosti z Formule3, nebo navigátora při rallye. Nepostradatelný technický ředitel Michal Kafka všemu rád pomůže, ale zatím si ve vzácných chvílích volna prohlubuje vztahy se svou přítelkyní.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist