Fuchs Kawasaki Racing

U továrního týmu Kawasaki zavládl po závodě MotoGP v Le Mans smutek, oba jezdci odstoupili ze závodu pro poruchu olejového systému.

Fuchs Kawasaki Racing
Alex Hofmann (nedokončil závod - porucha)
Toto je rozhodně víkend, na který chci zapomenout. Můj tým pracoval opravdu těžce, aby oba motocykly během noci opravil. Poté jsem během ranního Warm Upu zajel své nejrychlejší kolo víkendu, do odpoledního závodu jsem si dával vysoké naděje. Neměl jsem dobrý start, ale nalezl jsem dobrý rytmus a začal postupovat nahoru. Najednou ztratil motor výkon a nedal mi jinou volbu než odstoupit ze závodu. Jsem velmi frustrovaný, nejen kvůli sobě, ale i kvůli celému týmu. Chlapci během tohoto víkendu pracovali opravdu tvrdě, nezasloužili si být odměněni mechanickou poruchou během závodu. Tento víkend je již zamnou, nyní se již soustředím na přípravu na italskou Grand Prix v Mugellu.
Shinya Nakano (nedokončil závod - porucha)
Nebyl to můj den. Měl jsem několik problémů se spojkou, bojoval jsem, abych vůbec odjel ze startu. Poté jsem během první části závodu dokázal postoupit o několik pozic nahoru. V polovině závodu jsem byl přesvědčen, že je reálná šance na umístnění v první desítce. Věděl jsem, že přichází nějaký problém, moje zadní kolo se začalo hodně prokluzovat. Myslel jsem, že je to stavem pneumatiky, ale pak jsem uviděl na svých botách olej. Nechtěl jsem riskovat pád, ani nikomu jinému nějaký problém a tak jsem raději na okruhu zastavil. Jsem zklamaný, ale toto je nový motocykl, se kterým závodíme na nejvyšší možné úrovni. Zvláštní problémy musíme očekávat. Pozitivní je, že s motocyklem se dalo po špatném startu bez větších problémů postupovat jezdeckým polem. Rozhodně tedy jdeme v našem vývoji správným směrem.
Harald Eckl (manažer týmu Fuchs Kawasaki Racing)
Bezpochyby to pro nás byl víkend plný zklamaní a já nyní jen doufám, že všechnu smůlu této sezóny jsme si nyní najednou vybrali, a že zbytek roku již bude snadnější. Vypadá to, že nadcházející dva týdny před Grand Prix Itálie budeme velmi zaneprázdnění. Jsem si však jistý, že do Mugella se vrátíme silnější než kdy jindy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist