Czech Stunt Day vyhrál Martin Krátký

V sobotu 19.7. se jel v Ostravě druhý ročník akce z názvem Czech Stunt Day, který určil jméno nejlepšího jezdce ve stuntridingu pro rok 2014.

I v druhém ročníku Czech Stunt Day bylo cílem najít nejlepšího českého stuntera roku 2014. Akce se konala v sobotu v areálu Centra bezpečné jízdy v Librosu v Ostravě. Počasí se tentokrát vydařilo na jedničku, a tak se na akci přišlo podívat něco přes tisícovku diváků.
Velká účast byla částečně způsobena i tím, že v rámci doprovodného programu byla připravena vyjížďka stuntriderů Ostravou. Jako doprovod byli návštěvníci na svých motocyklech a samozřejmě i za účasti Policie ČR, která zabezpečovala bezpečný průjezd městem.
V kvalifikaci před závodem bylo zhruba 20 jezdců, do finále postoupilo deset nejlepších a už po kvalifikaci bylo jasné, že o pódium bude bojovat stejná čtyřka jako loni. Roli favorita potvrdil vítěz kvalifikace Martin Krátký, druhý byl Adam Peschel, třetí Mirek Frey a čtvrtý Michal Martínek. Mezi druhým a čtvrtým jezdcem byl malý bodový rozdíl což slibovalo napínavý souboj ve finále.
To se ale po finálových jízdách nezměnilo a Czech Stunt Day vyhrál Martin Krátký, druhý skončil Adam Peschel, třetí Mirek "Sporťák" Frey a nepopularní čtvrté místo obsadil Michal Martínek.
Zde je přehled bodů nasbíraných v kvalifikaci a ve finále:
  1. Martin Krátký, 579 bodů
  2. Adam Peschel, 507 bodů
  3. Mirek "Sporták" Frey, 462 bodů
  4. Michal Martíknek, 452 bodů
  5. Jakub Kykal, 341 bodů
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (10x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist