Bayliss po testech v Mugellu

Troy Bayliss nyní odpočívá v klidu a pohodě svého domova a kouká na videozáznam loňské Grand Prix ve Welkomu aby se přiučil tomuto pro něj neznámému okruhu.

Bayliss po testech v Mugellu
Poté co se vrátil Troy Bayliss zpět do Evropy ze svého úspěšného debutu v nejprestižnější třídě Mistrovství Světa, který zažil na japonském okruhu Suzuka, odcestoval tento australský pilot do Anglie k oslavě čtyřicátých narozenin svého kamaráda, které se podle Baylise vydařili v nádhernou párty. “Každý měl na sobě nějaký kostým s arabským tématem. Bylo tam několik napodobenin Saddama a několik plně oděných lidí do armádních maskovaných uniforem“, vzpomíná Bayliss na návštěvu Anglie kde se této oslavy narozenin (jméno onoho oslavence zůstalo utajené) zúčastnilo na 120 lidí včetně břišní tanečnice a hadím mužem s krajtou. I když je Troy z Austrálie kde se to hady jen hemží, přiznává, že zrovna na hady jeho osoba připravená není. “Bylo to hezké, ale raději jsem moc blízko nechodil“, vypráví Bayliss své pocity.
Po oslavě narozenin se Troy Bayliss vydal zpět do Itálie, kde v Mugellu absolvoval testování svého továrního týmu Ducati. “Čekali jsme s mými mechaniky na nějaké nové díly z továrny a protože se vše protáhlo, najezdil jsem první den jen asi 15 kol“, říká Bayliss o začátku mugellského testování. “Druhý den byl již lepší a já najezdil několik kol“, pokračuje Bayliss a doplňuje, že nespěchal v honbě za množstvím odjetých kol, ale že se věnoval zlepšení svého pocitu na motocyklu z tohoto okruhu. “Odpoledne jsem se již cítil klidný a tak jsem absolvoval mnoho kol. Testovali jsme tam již několikrát a tak již ten okruh docela dobře znám. V červnu tam budeme závodit a já myslím, že se sem ještě vrátíme testovat,“ předpokládá Bayliss jenž se těší na domácí závod pro italskou továrnu jenž má sídlo zhruba osmdesát kilometrů od okruhu.
Nyní po testování v Mugellu je Troy zpět doma v rodinném kruhu, kde ho navštívili dávní přátelé, kteří bydlí nedaleko Baylissova rodiště. Vedle pohody volných dnů střídaných se dny pracovních povinností tráví Bayliss také chvíle u televizní obrazovky kde sleduje nahraný záznam z loňského závodu na jihoafrickém okruhu ve Welkomu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist