Už za týden startuje Yamaha Dunlop cup 2015

Nezadržitelnou rychlostí se blíží Yamaha Dunlop cup, který pořádá DAFIT FILLA racing agency společně s dalšími partnery. DAFIT FILLA racing agency letos pořádá jako promotér šampionát Yamaha Dunlop cup, který je určený pro majitele supersportovních motocyklů objemu 600 a 1000ccm. Agentura ve spolupráci se silnými partnery připravila mnoho věcných cen za umístění v tomto šampionátu. Všechny body a ceny jsou určeny pouze pro NELICENCOVANÉ závodníky. Jezdci s licencí zde ale najdou kvalitní testování také.

Už za týden startuje Yamaha Dunlop cup 2015
První jednodenní akce zvaná Warm-Up proběhla 29. dubna 2015 na automotodromu v Brně a byla určena pro volné trénování a předsezónní rozježdění. V termínu 12. a 13. května 2015 už na autodromu v Mostě začínají dvoudenní akce s připojenými závody.

Jaké kategorie budou startovat?

  • Master 600 - nejrychlejší šestkaři - SAMOSTATNÝ ZÁVOD
  • Master 1000 - nejrychlejší litraři - SAMOSTATNÝ ZÁVOD
  • Racer 600 + 1000 - závod pro zbytek pole - SAMOSTATNÝ ZÁVOD
  • Senior 600 závodníci nad 45 let - vybrání zvlášť z celkových výsledků
  • Senior 1000 závodníci nad 45 let - vybrání zvlášť z celkových výsledků

Jaké ceny jsou kromě pohárů připraveny pro každý závod a každou kategorii zvlášť?

  • 1. místo - nová pneu Dunlop
  • 2. místo - ceny od společnosti ELIT moto
  • 3. místo - společnost Dafits.r.o. dodala do soutěže výživové doplňky stravy značky Extrifit a k tomu mnoho další cen a oblečení od společností PSI, YAMAHA, A.2.B a další. Kategorie Racer 600+1000 obdrží pouze ceny útěchy.

Jaké ceny jsou přichystány pro celkové vítěze šampionátu?

Pro celkové vítěze po sezoně jsou připraveny  2 x motocykl Yamaha Aerox, 3 x rozkládací stan od společnosti Existents, 50 procentní sleva na kombinézu PSI a další.

Jak bude den dvoudenní den probíhat?

První den je určen pro volné jízdy, kdy jezdci budou rozděleni dle časové výkonnosti do skupin A,B,C,D. Večer je připraven další BONUS, a to přesněji pro ty, kteří budou přihlášeni do dvoudenní akce. Od 19 hodin proběhne losovačka "z klobouku" o hlavní cenu, kdy šťastlivec obdrží poukaz od společnosti Bikesplast na kompletní kapotáž motocyklu dle jeho vlastního výběru! Po tomto proběhne znova losovačka o nahříváky od společnosti TYREX a další ceny.

„Sezóna je už za dveřmi a s tím i Warm Up a první bodovaný závod v Mostě,“ uvedl David Ouředníček. „Agentura tvrdě přes zimu makala na zajištění potřebných věcí a nyní máme vše připravené. Podařilo se nám se silnými partnery zajistit skvělé zázemí a ceny pro jezdce. Pevně věřím, že v depu bude skvělá atmosféra a na trati si všichni kvalitně a bezpečně zajezdíme a zazávodíme.“

„Při zakládání naší agentury jsme se rozhodli jít cestou kvalitních závodů a volného ježdění,“
pokračoval Michal Filla. „Celý tým včetně instruktorů jsou připraveni předat zkušenosti jezdcům kteří s námi pojedou. Pro nelicencované jsme připravili mnoho zajímavých cen, ale své místo si zde najdou i jezdci s licencí. Bude to hodně zajímavá sezóna na kterou se velmi těším a určitě se můžou těšit i ti, co s námi pojedou.“
.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist