International Czech Bike Series 2014

Agentura AMBOSELI RACING s pověřením Federace Motocyklového sportu Autoklubu ČR organizuje v roce 2014 nový seriál závodů silničních motocyklů – INTERNATIONAL CZECH BIKE SERIES.

International Czech Bike Series 2014
V návaznosti na novou koncepci Výkonného výboru Svazu silničních motocyklů AČR, která sleduje výchovu, růst a podporu jezdců silničních závodů motocyklů od nejmladších talentů ve věku šesti let, až po reprezentační tým Federace motocyklového sportu AČR, vznik nový seriál závodů silničních motocyklů s názvem International Czech Bike Series (ICBS), který se pojede jako Mezinárodní Mistrovství ČR ve třídách Supermono a Twin, ale i jako Mezinárodní seriál Open 600 a Open 1000, který nahradí doposud známý Přebor ČR volných kategorií.

Agentura AMBOSELI Racing v minulých letech dokázala, že disponuje týmem zkušených lidí, schopných pořádat závody silničních motocyklů na profesionální úrovni. V době, kdy z finanční
náročnosti dochází k úbytku jezdců se závodní licencí, nabízí AMBOSELI Racing kvalitní závodění na speciálních okruzích.

AMBOSELI Racing s nejvyšší pečlivostí připravuje pro rok 2014 projekt International Czech Bike Series. Tento projekt silničního šampionátu motocyklů se představí na okruzích v České republice, Slovensku, Maďarsku, ale také nově Německu. Na konkrétním termínovém kalendáři se prozatím pracuje a definitivní podoba bude známa do konce tohoto roku. Zahájení šampionátu proběhne na Velikonoce 2014 v Maďarsku, kde se pojede na okruhu PannoniaRing. Poté by se měla série přestěhovat na okruhy Slovakia Ring, dále na brněnský okruh a následně pak do Mostu. Poté pořádající agentura AMBOSELI Racing šampionát premiérově přesune na německý okruh Eurospeedway Lausitz. Ten leží přibližně 50 kilometrů severně od Drážďan, a je tedy pro české a slovenské závodníky velmi dobře dostupný. Následovat bude opět cesta jižním směrem, kdy přes Slovakia Ring bude celý šampionát končit druhým závodem na okruhu Pannonia-Ring.

Věříme, že si nová International Czech Bike Series najde místo v kalendářích mnoho aktivních závodníků, pro které chceme přichystat kvalitní závodní šampionát s neméně kvalitními cenami za jednotlivé závody, ale i za celkové umístění v premiérovém ročníku 2014. Aktuálně probíhají jednání s našimi partnery, ale i se zástupci jednotlivých okruhů. V nejbližších týdnech tak budeme znát nejen definitivní termínový kalendář ICBS 2014, ale i další podrobnosti, týkající se startu v této nové sérii, která zcela jistě nejen pro agenturu AMBOSELI Racing bude velkou výzvou. O všech novinkách budete pravidelně informováni na našem webu www.amboseli-racing.cz a www.icbs.cz.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist