Amboseli Racing spolupracuje s TV Sport 5

Agetura AMBOSELI Racing navázala spolupráci se sportovním televizním kanálem Sport 5. Ten je dostupný v pozemním vysílání v Praze a středních Čechách, dále se postupně přesouvá v nabídkách kabelových a satelitních operátorů (SkyLink, UPC, O2 a další) z placených sportovních balíčků do základních neplacených nabídek.

Amboseli Racing spolupracuje s TV Sport 5
Nově navázaná spolupráce, zprostředkuje divákům u televizních obrazovek sestřihy ze závodů ICBS včetně předsezonních preview magazínů a sestřihu celé sezóny. AMBOSELI Racing s pověřením Federace Motocyklového sportu Autoklubu ČR organizuje v roce 2014 nový seriál závodů silničních motocyklů International Czech Bike Series. Seriál se představí na okruzích v České republice, Slovensku, Maďarsku.

Vzhledem k uzavření spolupráce vás průběžně budeme informovat o všech novinkách, včetně vysílání jednotlivých sestřihů v premiérách i v reprízách. Po odvysílání také nabídneme záznamy ke zhlédnutí přímo na internetu.
Společnost Sport 5 a.s., provozovatel televizního vysílání kanálu Sport 5. Jako společnost působící na českém a slovenském televizním trhu už více než pět let má Sport 5 bohaté zkušenosti s realizací natáčení, postprodukční činností a vším, co s realizací souvisí. Sport 5 disponuje týmem profesionálů, kteří se zajímají nejen o dění v oblasti sportu.

Mimo samotné realizace nabízíme rovněž odvysílání nejzajímavějších příspěvků v rámci pravidelného vysílání televize Sport 5, které je volně dostupné v síti Multiplex 3 v Praze a středočeském kraji. Možné je rovněž umístění reportáží na web Sport 5, který nabízí zpravodajský servis a bohatý videoarchív.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 5.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist