Yamaha news

Spokojenost panuje v týmu Yamahy. Kombinace rookiho – bažanta Jorge Chuppa-Chups Lorenza, pneu Michelin a Yamahy asi nebude špatná. Ve velkém vedru zajel svoje nejlepší kolo na kvalifikační gumě, ale výborné a vyrovnané časy dával i na závodních pneumatikách. Jak sám říká, byl to pozitivní den i přes nepříjemnost v průběhu závodní simulace. Havaroval totiž v okamžiku, kdy při akceleraci mimo ideální stopu ztratil kontrolu nad motocyklem. A protože se vše obešlo bez následků pokračoval s výbornými časy v „plnění harmonogramu“.

Yamaha news
Pozitivně naladěn byl i Valentino Rossi. Testoval mnoho novinek, od nových pneumatických ventilů, přes novou elektroniku až po pneu Bridgestone. Přínos vidí hlavně v mnoha posbíraných datech a poznatcích která budou zásadní pro další testy, opět v Sepangu, 5. - 7. února (ale ty časy také nabyly k zahození)

O tom, že Yamaha vykročila dobře, svědčí i výsledky týmu Tech3. Herve Poncharal, týmový boss, vysoce hodnotil oba jezdce. Jak Colina Edwardse, který v Sapangu dosáhl pravděpodobně nejrychlejšího času na závodních pneumatikách, tak nováčka v této třídě, pana MS WSBK Jamese Toselanda (dosáhli 5. resp. 9. času). Tým Yamaha Tech3 se stěhuje do Austrálie, kde příští týden testuje na okruhu Phillip Island.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist