Vyborny Abaja, skvely Kuba

Uz dnesni dopoledni volny trenink naznacil velke zlepseni obou dvou jezdcu ryze ceskeho tymu, tedy Cardion AB Motoracing. Vzdyt Karel Abraham byl dopoledne o 1,122 rychlejsi nez vcera a Jakub Smrz o 0,604.To vse davalo do odpoledni kvalifikace velkou sanci na zlepseni dosavadnich startovnich mist, tedy u Karla Abrahama z 26. pozice a u Jakuba Smrze z 15. mista na startovnim rostu. Ale vice se dozvite z tiskove zpravy tohoto tymu.

Vyborny Abaja, skvely Kuba
Karel Abraham
18. místo ( čas : 2´09.850 )
„Ráno jsem se snažil hlavně vylepšit svůj osobní rekord. To se mi podařilo. Zajel jsem čas 2´10.8. V kvalifikaci se mi podařilo v jednom kole na konci tréninku zajet čas 2:09,8. To mě posunulo na osmnáctou pozici. Bohužel motorka pořád ztrácí na top speedu. Jsem šestý od konce a mechanici tento problém nemůžou stále vyřešit. Do zítřejšího závodu bych chtěl co nejlépe odstartovat a pak se držet ve skupince, která bude bojovat na body, a tak nějaké získat.”
Kuba Smrž
8. místo ( čas : 2´04.380 )
„Na dnešek jsme kompletně změnili nastavení podvozku, geometrie i převodovky a už ráno jsem dokázal zlepšit svůj čas o šest desetin. Do kvalifikace jsme už nic neměnili a snažil jsem se pouze zlepšit místa, která mi nejdou. Postupně jsem zrychloval a nakonec se mi podařilo ubrat další vteřinu, což mě posunulo do druhé řady. Ještě jsem chtěl v závěru zrychlit, ale nejprve nebylo na koho se pověsit a posléze jelo příliš mnoho lidí. I tak jsem strašně spokojen, že jsem se po dlouhé době vrátil do druhé řady. Na zítřek změníme ještě pár drobností. Motorka fungovala úplně perfektně a tým odvedl skvělou práci a doufám, že se bude stejně dařit i zítra.”

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist